Günübirlik Batum Turu /

Nafız Turizm Transfer Hizmetleri

TUR PROGRAMI

ÖNEMLİ UYARI: BATUM'A GİRİŞLER SADECE, ÜZERİNDE T.C. KİMLİK NUMARASI YAZAN NÜFUS CÜZDANLARI YA DA PASAPORT İLE GERÇEKLEŞEBİLMEKTEDİR. EHLİYET İLE GİRİŞ YAPILAMAZ. T.C. VATANDAŞI OLMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN GİRİŞİ KENDİLERİNE AİTTİR. BELGE EKSİKLİĞİ SEBEBİYLE GİRİŞ YAPAMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR. ALMANYA VATANDAŞI OLAN MİSAFİRLERİMİZ PASAPORTLARIYLA GEÇİŞ YAPACAK OLUP, YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI ALMALARI GEREKMEMEKTEDİR. RESİMSİZ ve YIPRANMIŞ KİMLİK, PASAPORT GEÇİŞ İZNİ ALAMAMAKTADIR. T.C. VATANDAŞI OLAN MİSAFİRLERİMİZ 15 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİNİ KENDİLERİ ÖDEYECEKTİR.

ÖNEMLİ UYARI: Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUMA geçişleri için NOTER den onaylı MUAFFAKATNAME almaları gerekmektedir.

Sabah SAAT 09.00 DA HOPA Meydanında bizleri bekleyen aracımıza yerleşiyoruz ve Sarp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan /Adjara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa`nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi'ni görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Sovyet Rusya döneminde Rus askerlerin eğitim alanlarını görüyoruz. Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Öğle yemeğimizde Gürcü mutfağının meşhur lezzetlerini tattıktan sonra Gürcistan'ın üç Özerk bölgesinden olan Adjara Özerk Bölgesinin yönetim merkezi olan Batumide Meryem Ana Katedralini, Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini, Ermeni Ortodoks Kilisesini, Avrupa Meydanını, Medea Heykeli'ni, Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını,botanik parkı Batum Limanı'nı yeni oluşturulan yüzüyle göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra Türk Konsolosluk binamızı da görüp alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Serbest zaman sonrasında tekrar Sarp'a dönüp çıkış işlemlerimizi hallettiktensonra aracımıza yerleşiyoruz hopaya dönüyoruz
Başka bir tur da buluşmak üzere vedalaşıyoruz..

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüx Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım İmkanı
Araç içi İkramları
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası
Tur Ücreti Kişibaşı : 60 TL
0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZ


Diğer Tur ProgramlarI Hakkında Bilgi Almak için www.nafizturizm.com web sayfamız veya 0850 466 13 14 telefon numarası aracılıgıyla bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Diğer Turlarımız

AYDER TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

BATUM TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

BORÇKA KARAGÖL TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

AYDER TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Hizmetlerimiz

"2008 yılında kurulan Nafız Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan geniş araç filosuyla "koşulsuz müşteri memnuniyeti" odaklı personel taşıma hizmeti vermektedir..."
Personel Taşımacılığı

"Nafız Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşimini saglamanin ve degerli velilerimizin takdirini toplamanin hakli gururunu yaşamaktadir...."
Öğrenci Taşımacılığı

"Nafız Turizm ; toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında katılımcı profili ve sayısına göre, size alternatif havalimanı transferi , taşımacılık ve ulaşım önerileri sunarak, sizin..."
Fuar Transfer Hizmetleri

"Nafız Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve..."
Otel Transfer Hizmetleri