Günübirlik Borçka Karagöl ve Artvin Turu /

Nafız Turizm Transfer Hizmetleri

TUR PROGRAMI

Hopa'dan SABAH SAAAT 07.30 DA BİZLERİ BEKLEYEN ARACIMIZA BİNİYORUZ VE YOLA ÇIKIYORUZ.Cankurtaran Geçidi'ni aşarak Artvin'de Atatepe'ye çıkarak, şehri kuşbakışı seyredip fotoğraflıyoruz. Ayrıca Türkiye'nin en büyük Atatürk heykelini de gördükten sonra öğle yemeğimizide Artvin dönerinin de tadına bakmayı ihmal etmiyoruz. Yemek sonrası yolumuz üzerinde dünyanın en yüksek 6. beton barajı olan Deriner Barajı'nı da görüp seyir terasından manzara fotoğrafları almanın ardından yolumuza devam ediyoruz. Hatila vadisi cam seyir terasını ve boğa güreşlerinin de yapıldığı kafkasör yaylasını da gördükten sonra aracımız ile tekrar yola çıkıyoruz macahel (camili ) Maral Köyü'ne gidiyoruz. Köy camisi ve ahşap mimarisini fotoğrafladıktan sonra yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşümüz 45 metrelik muhteşem Maral Şelalesinde sonra Maçahel'e geri dönüyoruz. Dönüşte Camili merkez köyünü gezip, kısa bir çay molası veriyoruz ve aracımıza binip deniz seviyesinden 1450 metre yükseklikte bulunan 19.yüzyıl başlarında, bugünkü ''Klakur (Aralık) Yaylası'nın yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonucunda önünün kapanmasıyla oluşan cennet yeşili KARAGÖL'e ulaşıyoruz. Misafirlerimiz Karagöl'ün etrafındaki ormanlarda yürüyüşlerini yapıyor ardından aracımıza yerleşiyoruz ve hopa ya doğru yol alıyoruz......

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüx Araçlar ile Gidiş Dönüş Ulaşım İmkanı
Araç içi İkramları
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sigortası
Tur Ücreti Kişibaşı : 75 TL
0-6 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZ


Diğer Tur ProgramlarI Hakkında Bilgi Almak için www.nafizturizm.com web sayfamız veya 0850 466 13 14 telefon numarası aracılıgıyla bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Diğer Turlarımız

AYDER TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

BATUM TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

BORÇKA KARAGÖL TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

AYDER TURU

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI
Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Hizmetlerimiz

"2008 yılında kurulan Nafız Turizm, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan geniş araç filosuyla "koşulsuz müşteri memnuniyeti" odaklı personel taşıma hizmeti vermektedir..."
Personel Taşımacılığı

"Nafız Turizm; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşimini saglamanin ve degerli velilerimizin takdirini toplamanin hakli gururunu yaşamaktadir...."
Öğrenci Taşımacılığı

"Nafız Turizm ; toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında katılımcı profili ve sayısına göre, size alternatif havalimanı transferi , taşımacılık ve ulaşım önerileri sunarak, sizin..."
Fuar Transfer Hizmetleri

"Nafız Turizm bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve..."
Otel Transfer Hizmetleri